Już dziś anonsujemy całkowicie nowy projekt Life EkoForum.eu

Projekt ten zawierać będzie cztery działy tematyczne: O sobie, O miejscach, O biznesie, O nauce. Projekt tej części nowego Magazynu Life EkoForum.eu poświęcony będzie problematyce naszego funkcjonowania w środowisku. Funkcjonowanie to jest uzależnione, przede wszystkim od zasobów środowiska ich dostępności w zrównoważonym układzie funkcjonalnym. Dzięki czterem działom głównym poświęconym ludziom ich aktywności w różnych środowiskach problematyka ta powinna być w dużym stopniu wypełniona. Czytaj Więcej…

Zwiastuny filmowe

/Zwiastuny filmowe

Pomysł na degradację Warszawskiej Starówki

Rdzenni mieszkańcy Starego Miasta w Warszawie kolejny raz tej zimy muszą znosić niezwykłą uciążliwość, jaką im zafundowały władze miasta w postaci rozkładanego sztucznego lodowiska w dodatku cały zimowy sezon spływającego raczej wodą, a nie lodem.

Masowe wycinki drzew w KPN

Dyrekcja KPNu, która powinna stać na straży ochrony tego unikalnego obszaru leśnego staje się dla niego samego największym zagrożeniem. Kto stoi za przemysłowymi wycinkami drzew w parkach narodowych?

Inwestycja KPN na Polanie Lipków

Jak wyglądała realizacja inwestycji KPN (Kampinoskiego Parku Narodowego) na polanie Lipkowskiej w Gminie Stare Babice koło Warszawy?